MÖBLER / Bord / Skrivbord 6115342
nr 611 5342
Skrivbord
1880-tal, längd: 128, djup: 60, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 23 november 2009
kl 18:42:42
1.500 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.500 kr
2.800 kr